Reperuar Kina Aurum


Kino Aurum
Pl. Reymonta 5
59 -500, Złotoryja
Polska
T: +48 76 878 36 81
Cennik Kina Aurum

ROK 2020


WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK

31

PAŹ

sobota
15:00

Operacja Mumia

Kiedy młodzi detektywi – Tiril i Oliver – dowiadują się o dziwnych wydarzeniach w lokalnym muzeum, bez wahania postanawiają przyjrzeć się im bliżej. Podczas przygotowań do otwarcia ważnej wystawy poświęconej starożytnemu Egiptowi, dochodzi do wypadków, za które podobno odpowiada… klątwa prastarej mumii Tutenchamona.

produkcja: Norwegia
kategoria: Przygodowy
od lat: 6


16:30

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu

Kolejny film o przygodach dwójki przyjaciół ze szwedzkiego miasteczku Valleby. Lasse i Maja prowadzą Biuro Detektywistyczne, rozwiązują rozmaite zagadki i tworzą niezwykły team. Lasse to nieśmiały samotnik, a Maja – zbuntowana, pełna energii dziewczyna. Przeżywają przygody, których można im pozazdrościć.

produkcja: Szwecja
kategoria: Przygodowy
od lat: 6


18:00

Saint Maud

Maud przyjeżdża do luksusowej posiadłości ekscentrycznej Amandy. Wkrótce dziewczyna przekonuje się o swojej ważnej misji, która zamieni się w niebezpieczną obsesję...

produkcja: Wielka Brytania
kategoria: Horror
od lat: 15


19:00

Polot

Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na horyzoncie pojawią się duże pieniądze, młody wizjoner szybko przekona się, ile wyrzeczeń kosztuje własna firma. Karol będzie musiał ostrożnie dobierać zarówno przyjaciół, jak i biznesowych partnerów. Czy uda mu się osiągnąć sukces na własnych warunkach?

produkcja: Polska
kategoria: Obyczajowy
od lat: 12


20:00

Szkoła czarownic: Dziedzictwo

Głównymi bohaterkami „SZKOŁA CZAROWNIC: DZIEDZICTWO” jest nowe pokolenie dziewcząt. Lilith (Cailee Spaeny) przeprowadza się do nowego miasta i rozpoczyna naukę w nowej szkole, po tym jak jej matka (Michelle Monaghan) związuje się z pisarzem (David Duchovny) samotnie wychowującym trójkę synów. Po trudnym początku w szkole, Lilith odkrywa swoje moce i zaprzyjaźnia się z trzema innymi uczennicami, które również okazują się być czarownicami. Dziewczyny rozpoczynają eksperymenty z magią tworząc zupełnie nowy sabat. Ale podobnie jak w oryginalnej SZKOLE CZAROWNIC także w tej kontynuacji początkowa zabawa i ekscytacja nowymi mocami zaczyna przybierać bardzo mroczny obrót.

produkcja: USA
kategoria: Fantasy, Horror
od lat: 15