Reperuar Kina Aurum


Kino Aurum
Pl. Reymonta 5
59 -500, Złotoryja
Polska
T: +48 76 878 36 81
Cennik Kina Aurum

ROK 2022


STYCZEŃ

25

STY

wtorek
14:30

O czym dzisiaj marzą zwierzęta

Maggie jest pomysłowym wombatem, a Bradley to miłość jej życia i najlepszy przyjaciel, który zaginął jakiś czas temu w tajemniczych okolicznościach. Zaniepokojona, ale i pełna nadziei Maggie nie ustaje w poszukiwaniach ukochanego. Pewnego dnia natyka się na nietypową sytuację i przypadkiem ratuje z opresji innego futrzaka – niepozornego Ptysia.

produkcja: Australia
kategoria: Animacja, Komedia
od lat: 0

15:00
17:00

Sing 2

Aby wystąpić w teatrze Crystal, Buster Moon i jego ekipa muszą odnaleźć i przekonać legendę rocka do powrotu na scenę.

produkcja: USA
kategoria: Animacja, Komedia
od lat: 0

16:00

King's Man: Pierwsza misja

Najgorsi tyrani i zbrodniarze w historii spiskują, by wywołać wojnę, której ofiarą padną miliony ludzi. Tylko jeden człowiek może ich powstrzymać, o ile zdąży… Oto opowieść o pierwszej na świecie niezależnej, działającej w pełnej tajemnicy agencji wywiadowczej.

produkcja: USA, Wielka Brytania
kategoria: Akcja, Komedia kryminalna
od lat: 15

18:10

(Nie)długo i szczęśliwie

Cztery małżeństwa dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie "tak", a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do rozstania?

produkcja: Włochy
kategoria: Komedia
od lat: 12

19:00

Gierek

Historia życia Edwarda Gierka, I sekretarza KC PZPR w latach 1970–1980.

produkcja: Polska
kategoria: Biograficzny
od lat: 15

20:00

355

Agentki z różnych środowisk szpiegowskich łączą siły, aby odzyskać tajną broń.

produkcja: Chiny, USA
kategoria: Thriller, Akcja
od lat: 15

27

STY

czwartek
18:00

Zemsta nietoperza

Legendarna Opera Wiedeńska prezentuje arcyklasyczne wykonanie jednej z najsłynniejszych operetek świata: „Zemsty nietoperza” Johanna Straussa syna. Liczącą już kilkadziesiąt lat inscenizację tej legendarnej operetki (premiera w 1980 roku), którą z pietyzmem wyreżyserował dla Opery Wiedeńskiej Otto Schenk, zarejestrowano na potrzeby kin w 2012 roku, a wcześniej wielokrotnie i w różnych obsadach (m.in. z Editą Gruberovą) był pokazywany w austriackiej telewizji. Tym roztańczonym i rozśpiewanym spektaklem dyryguje tym razem Franz Welser-Möst, jeden z najwybitniejszych dyrygentów operowych i operetkowych świata, na co dzień współpracujący między innym z Festiwalem w Salzburgu. Spektakl Opery Wiedeńskiej, jak głoszą krytycy od 40 lat, jest wzorcem wystawienia operetki. Trzy godziny świetnej zabawy przy dźwiękach walców, polek, czardaszy, galopów i marszy, przepiękne dekoracje i kostiumy, zabawna intryga i szampański humor – to czeka kinowych widzów. Napisy opracowano na podstawie genialnego przekładu Juliana Tuwima.

produkcja: Austria
kategoria: Retransmisja operowa
od lat: 10