2023-09-26 Jesienny Romans

Opis grafiki: Plakat zapowiadający koncert „Jesienny romans”, dlatego kolorystyka plakatu również jesienna – rudo-beżowo-pomarańczowa. Na jasnym tle, w górnym rogu znajduje się gałązka klonu z liśćmi w jesiennych barwach. Pojedyncze listki rozsypano po obu stronach plakatu. W centrum, w kołach, umieszczono zdjęcia siedmiu wykonawców. Czcionką w bordowym kolorze zamieszczono informacje o koncercie.

 

1 października (niedziela) zapraszamy na koncert "Jesienny romans". Będzie to muzyczna podróż miłosna opowiedziana najpiękniejszymi piosenkami w języku polskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, angielskim, a nawet węgierskim, wcześniej wyśpiewana przez gwiazdy światowego i polskiego kina (Marlin Monroe, Elvisa Presleya, Edytę Górniak, Hankę Ordonównę).

Koncert okraszą ciekawostki z planu filmowego, o aktorach i ich burzliwych romansach 

Serdecznie zapraszamy

Wystąpią:

Barbara Droździńska – piosenkarka, pianistka, urodzona w polskiej rodzinie w Kobryniu na Białorusi; jej "kresowa dusza", ogromna wrażliwość i poczucie humoru pozwalają poruszać najczulsze struny ludzkich serc.

Grażyna Komincz - absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu; młoda i magnetyczna wokalistka związana z polską sceną muzyczną.

Teresa Anna Ragan - studentka I roku studiów magisterskich na kierunku wokalno-aktorskim w Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu; flecistka - ,,czarodziejka muzyki”.

Aurelia Sobczak - aktorka, scenarzystka i reżyserka; z wrodzoną sobie umiejętnością i wdziękiem dawkuje publiczności uśmiech i wzruszenia.

Leonid Wołodko - swoim nietuzinkowym stylem muzycznym i zagadkową osobowością oczarowuje publiczność podczas koncertów, śpiewa w kilkunastu językach; nazywany jest ,,saperem” wśród wokalistów... bo piosenką potrafi rozbroić każde serce.

Maciej Klociński - człowiek orkiestra - piosenkarz, aktor estradowym, multiinstrumentalista i akompaniator; występuje jako solista zespołu Ferajna Jastrzębskiego, założonego przez syna legendarnego muzyka Orkiestry z Chmielnej - Jerzego Jastrzębskiego; o sobie mówi, że jest piosenkarzem un peu demode, więc śpiewa tylko i wyłącznie piosenki w stylu retro.

Marcin Malinowski - tenor, laureat wielu konkursów wokalnych, prowadzi własne Studio Muzyczne ,,Sukces”; sam z sukcesami koncertuje i zachwyca publiczność różnorodnym repertuarem.

Przeczytaj także

2023-11-28 Grudzień

2023-11-24 Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

2023-11-24 III Muzealny Jarmark

2023-11-23 ECHNATON

2023-11-21 Złoty Samorodek

Nadchodzące wydarzenia