2021-06-16 I Festiwal Produktów Lokalnych

Wszystkich wytwórców lokalnych smakołyków słodkich, wytrawnych i alkoholowych, a także rękodzieła artystycznego - cieszącego oko lub użytkowego (wyroby ceramiczne, tekstylne, szklane, drewniane, biżuteria, świece, kosmetyki i wiele innych), osoby prowadzące warsztaty dla dzieci i dorosłych, a także właścicieli gospodarstw agroturystycznych - zapraszamy do udziału w naszym festiwalu, promującym wszystko, co atrakcyjne i lokalne. Z czego korzystają miejscowi i czym chwalimy się przed turystami.
Wydarzenie przewidziane jest na rozpoczęcie sezonu wakacyjnego i ma na celu promocję producentów zdrowej lokalnej żywności i rękodzieła; ma także pomóc w prezentacji ich wyrobów na lokalnym gruncie, tj. wśród mieszkańców Złotoryi i Krainy Wygasłych Wulkanów (wyposażenie ich w materiały promocyjne - foldery, wizytówki, ulotki o produktach), tak, by chętnie i systematycznie zaopatrywali się u lokalnych wytwórców, by polecali ich produkty turystom oraz gościom wizytującym Złotoryję.
W okresie przedłużającej się pandemii i przy ograniczeniach narzuconych branży turystycznej warto rozpocząć inicjatywę, która ma szansę rozwijać się i promować region również w kolejnych latach jako impreza cykliczna.
Serdecznie zapraszamy!!!

Plakat zapowiada planowany na 27 czerwca 2021 r. I Festiwal Produktów lokalnych Złota Spiżarnia - "cudze chwalicie, swego nie znacie", który odbędzie się w Złotoryi, w godz. od 12.00 do 18.00, na Rynku głównym. Plakat adresowany jest do lokalnych wtwórców (w szerokim rozumieniu), którzy będą mieli okazję zaprezentować się mieszkańcom Zlotoryi i turystom. Oprócz sprzedaży produktów, wydarzenie służy promowaniu lokalnych producentów, artystów, a także osób/firm, które oferują ciekawy sposób spędzania czasu. U dołu grafiki znajduje się kolorowe zdjęcie przedstawiające słoiki w spiżarce -nawiżaujące do nazwy wydarzenia "Złota Spiżarnia".

Pliki do pobrania

Karta zgłoszenia Pobierz

Regulamin 1 Pobierz

Regulamin 2 Pobierz

Przeczytaj także

2021-06-15 Czerwiec w Kinie Aurum

2021-06-07 Casting

2021-06-01 Spotkanie z Arturem Guzickim

2021-05-31 Czerwiec w Kinie Aurum

2021-05-31 Dzień Dziecka

Nadchodzące wydarzenia