2018-06-25 Wyniki Biegu Małego Zdobywcy Wulkanów

 

                                          Bieg Małego Zdobywcy Wulkanów                  

                                                 Złotoryja   23.06. 2018 r.                                                                                                                                                                                    

 

    

Kat.  Dziewczynki    klasy  1 - 3                                           

  1. 48 Gawłowicz        Alicja                                             Wrocław                     0:06,33
  2. 34 Lechowicz        Aleksandra                                 Sobótka                        0:06,59
  3. 67 Kruszyna          Liliana                                            Nowy Kościół           0:07,01
  4. 31 Jaros               Michalina                                         Nowy Kościół          0:07,14
  5. 51 Wołczecka       Kamila                                          Komornice                 0:07,56
  6. 32 Łysak               Julia                                                  Chojnów                      0:07,57
  7. 44 Panasiuk          Lena                                                Złotoryja                     0:08,20
  8. 33 Czernatowicz    Kamila                                      Wojcieszyn                0:09,32
  9. 66 Łukasiewicz     Daria                                            Złotoryja                     0:09,36
  10. 49 Kłos                 Jaśmina                                           Złotoryja                     0:10,12

 

 

Kat.  Chłopcy     klasy       1 -  3                                           

  1. 47  Jadach             Hubert                                     Jelenia Góra              0:06,09
  2.  70    Juszczyk          Igor                                        Złotoryja                     0:06,42
  3.  45   Nowak  Franciszek                                     Jelenia Góra                0:07,16
  4. 50    Kłos          Tymoteusz                                  Złotoryja                       0:07,26
  5. 69   Policht             Jaś                                            Wałbrzych                   0:07,27
  6. 71   Ferens             Artur                                       Żory                                0:08,59
  7. 68   Pysiewicz         Jakub                                   Jelenia Góra               0:11,53 
  8.  46   Janiuk         Oleg                                            Złotoryja                      0:12,11

                                              

Kat.  Dziewczynki   klasy   4  -  6                                                                                                

  1. 54 Policht             Zuzanna                                       Wałbrzych             0:08,39
  2. 28 Jednoróg          Hanna                                          Długoręka            0:08,44
  3. 55 Ząbek              Magdalena                                    Wrocław              0:08,49
  4. 16 Kopińska          Anna                                            Złotoryja                0:09,25
  5. 58 Koszelowska    Emilia                                           Wrocław             0:09,46
  6.  11    Herba  Nikola                                                      Brochocin            0:09,59
  7. 12 Siwko               Wiktoria                                        Uniejowice         0:10,14
  8. 57 Gruszko           Łucja                                               Karpacz                0:10,17
  9. 30 Ciesiun            Paulina                                         Suchy Dwór         0:11,36
  10. 18 Bielak              Weronika                                      Modlikowice     0:11,47
  11. 27 Zielińska          Natasza                                        Smardzów         0:12,48
  12. 24 Dominiak          Magdalena                                    Wrocław         0:13,37

        

        

Kat.  Chłopcy      klasy       4  -  6

  1. 25 Gawłowicz        Piotr                                             Wrocław              0:06,29
  2. 15 Glądała            Paweł                                           Miechowice          0:06,30  
  3. 14 Kuźmicki          Piotr                                             Wrocław                0:06,46  
  4. 17 Doskocz           Kazimierz                                     Złotoryja             0:07,08
  5. 76 Boś                  Tomasz                                              Wrocław              0:07,28 
  6. 22 Nowak             Tymon                                          Jelenia Góra         0:07,38
  7. 29 Ciesiun            Dominik                                        Suchy Dwór         0:07,57 
  8.   52   Wołczecki          Maciej                                  Komorowice        0:07,59
  9. 63 Ziemkiewicz     Piotr                                             Lubin                     0:08,25  
  10. 19 Parankiewicz    Michał                                        Złotoryja            0:08,26

 

 

  1. 20 Lechowicz        Wiktor                                          Sobótka         0:08,52  
  2. 62 Kłosowski        Michał                                          Iwiny         0:08,57  
  3. 56 Gryszko           Janisław                                       Karpacz         0:09,04
  4. 23 Olkowski          Hubert                                          Iwiny         0:09,36 
  5. 13 Łuczak             Adam                                           Gomurnice         0:09,41
  6. 26 Ściślak             Adam                                           Bielawa         0:09,45
  7. 60 Zabłotny           Miłosz                                          Legnica         0:09,51
  8. 59 Piszczałka        Miłosz                                          Legnica         0:10,03
  9. 53 Kondraszuk      Mikołaj                                         Nowa Iwiczna         0:10,05
  10. 61 Paszkiewicz     Aleksander                                   Złotoryja         0:13,58                          

                       

Kat.   Dziewczynki     Gimnazjum

  1. 35 Krawczuk-Dembczuk    Barbara                            Jelenia Góra         0:06,43
  2. 75 Ziemkiewicz     Dominika                                            Lubin                        0:07,28
  3. 43 Podwika           Dobrosława                                         Wilków                   0:10,13
  4. 3 Kuźmicka         Agata                                                       Wrocław                  0:10,25

 

 

Kat.   Chłopcy     Gimnazjum

  1. 4 Glądała            Bartłomiej                                     Piechowice         0:06,52
  2. 72 Los                  Kacper                                        Krapkowice         0:07,16
  3. 73 Naklicki            Jan                                               Złotoryja         0:07,22

         6        Bielak              Bartosz                                         Modlikowice         n.ukoń.

 

Kat.   Przedszkolaki

W biegu  z rodzicami  wzięło udział 22  dzieci .

 

GALERIA ZDJĘĆ Z BIEGU - AUTOR: ANDRZEJ CUKROWSKI

 

 

Przeczytaj także

2018-11-29 DON KICHOT

2018-11-14 Śląskie Niebo

2018-11-12 Festiwal Pieśni Patriotycznych

2018-11-11 Gaude Mater Polonia

2018-11-09 Świat Muzyki z orkiestrą Klassik Modern

Nadchodzące wydarzenia