2023-11-10 Warsztaty

Warsztaty prowadzone przez pracowników Muzeum Złota w Złotoryi  potrwają od 1 października 2023 r. do 21 czerwca 2024 r. To zajęcia dla grup zorganizowanych, w których uczestnicy biorą czynny udział poprzez tworzenie kreatywnych prac.

Warsztaty w szkole podstawowej to nie tylko okazja, aby pokazać dzieciom coś ciekawego i zarazić nową pasją, ale też świetnie spędzony czas wzmacniający grupę i więzi między uczniami. Dzięki takim zajęciom szkoła staje się miejscem przyjaźniejszym, do którego dzieci chętniej uczęszczają - właśnie dlatego, wychodzimy tym potrzebom naprzeciw.  

Zorganizujemy zajęcia w Waszej klasie, zapewniając niezbędne materiały, instruktaż i świetną zabawę.

Nasze kreatywne warsztaty pobudzają wyobraźnię, rozwijają u dzieci pracę w grupach i umiejętności zdrowej rywalizacji. Wpływają pozytywnie na usprawnienie zdolności manualnych, koncentracji, a także ćwiczą cierpliwość, ponieważ twórcze prace wymagają precyzji i wytrwałości w dążeniu do celu.

Zajęcia w klasie są dla dzieci ważnym wydarzeniem, po którym każdy z dumą może prezentować swoje własnoręcznie wykonane dzieło. Taka pamiątka pomaga utrwalić i przypominać piękne wspomnienia z dziecięcych lat.

W trakcie zajęć każdy uczestnik otrzymuje swój zestaw elementów, następnie zgodnie z instruktażem i pomocą prowadzącego wykonuje własnoręcznie ozdoby.

Prosimy o zgłoszenia z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 

Zapisy pod nr tel. 76/8782985 lub w Muzeum Złota, ul. Zaułek 2, Złotoryja.

Warsztaty będą prowadzone również w muzeum dla maksymalnie 20 osób.

Opis plakatu:
Na jasnoniebieskim tle po lewej stronie, znajduje się złota ramka zawierająca informacje dotyczące nazwy, wieku oraz ceny warsztatu, poniżej informacja o czasie trwania jednych zajęć. Po prawej stronie znajdują się grafiki przedstawiające część materiałów używanych na zajęciach i efekty końcowe. W dolnym, prawym roku - informacja dotycząca terminu zgłoszeń oraz nazwa i adres organizatora, w lewym - ilość osób oraz kontakt telefoniczny do organizatora.  

Przeczytaj także

2024-06-18 Repertuar

2024-06-14 Trzecia część nocy

2024-06-11 Strefa Kibica

2024-06-01 Dzień dziecka w kinie Aurum

2024-05-31 Maraton Horrorów

Nadchodzące wydarzenia