2023-03-28 Pocztówka z Honolulu

Uwaga, propozycja dla przedszkolaków!
Proponujemy najmłodszym złotoryjanom wyjazd do Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze na Niedzielny Poranek Muzyczny - projekt edukacyjny prowadzony przez edukatorów muzycznych, pracowników filharmonii. Edukacji muzycznej towarzyszą zabawy, gry, konkursy. Ponieważ ilość miejsc w autokarze jest ograniczona proponujemy, by dziecko lub dzieci jechały z jednym opiekunem (rodzicem).
Dysponujemy 30 biletami, jeśli zainteresowanie wydarzeniem będzie większe – na kolejne wydarzenia zakupimy większą ilość biletów.
Poranki muzyczne organizowane są tematycznie. 23 kwietnia odbywają się pod nazwą „Pocztówka z Honolulu” – wskazane są kolorowe i pełne kwiatów stroje (np. hawajskie naszyjniki, spódniczki, kwiatowe włosach) charakterystyczne dla roztańczonej wyspy.
Uczestnicy opłacają bilet wstępu, w cenie 20 zł, koszt przejazdu opłaca ZOK.

 

Opis grafiki: Na białym tle umieszczono ramę z liści, wewnątrz której znajduje się opis wydarzenia, tj. wyjazdu do Filharmonii w Jeleniej Górze. Jest to propozycja wzięcia udziału w niedzielnym Poranku Muzycznym organizowanym przez zawodowych muzyków.

Przeczytaj także

2023-06-06 Repertuar czerwiec

2023-05-29 Dzień dziecka w kinie Aurum

2023-05-26 Dzień dziecka

2023-05-23 Repertuar

2023-05-22 Mama na obrotach

Nadchodzące wydarzenia