2022-01-19 Kabaret Czesuaf - Skandal

Kabaret Czesuaf: Zapowiedź występu Kabaretu Czesuaf z nowym programem pn. Skandal! 19.02.2022, godz. 16.00. Grafika przedstawia postacie trzech mężczyzn i kobiety - członków kabaretu. Cena biletu 50 zł.

Co jakiś czas Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji gości „kawalarzy z telewizji”. 23 października po raz pierwszy Złotoryję odwiedzi Kabaret „Czesuaf”, który już teraz zaprasza na kabaretowe „Przyjęcie”. Taki tytuł nosi nowy program pełen skeczów i piosenek, na którym publiczność zgromadzona na widowni wystąpi w roli gości. Na scenie pojawią się goście „kluczowi” i to oni doprowadzą publiczność do łez. Jak zapowiadają członkowie kabaretowego zespołu: 

Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.

Jak to na przyjęcie – warto wybrać się z osoba towarzyszącą, a nawet wpaść z większą grupą w ramach sobotniego melanżu. Bilety na „Przyjęcie” kosztuję 50 zł i do nabycia są w sekretariacie Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji, w godzinach od 8.00 do 16.00. Nie warto odkładać na ostatnią chwilę, bo chętnych na taki „deser” jest coraz więcej. 

Przeczytaj także

2022-05-22 Złota wstęga Kaczawy

2022-05-21 Sekretne Dzieła Impresjonistów

2022-05-21 Piknik Wojskowy

2022-05-19 Świętoszek

2022-05-16 Piękno drzemiące w wulkanach - wyniki

Nadchodzące wydarzenia