2021-02-09 KINO AURUM OTWARTE od 12 lutego!

W piątek 12 lutego KINO AURUM OTWIERA SIĘ dla widzów.
Na otwarcie kina bilety na wszystkie seanse do końca lutego w cenie 12 zł.
Najmłodsze dzieci przywita „Filonek bezogonek” klasyczna, przygodowa animacja opowiadająca o akceptowaniu odmienności, potrzebie solidarności i niesieniu pomocy. Dla starszych dzieci oraz rodzinnie, bohaterowie znanych i uwielbianych książek Martina Widmarka po raz pierwszy w naszym kinie „Halvda, prawie Wiking” oraz "Tajemniczy ogród” - najnowsza ekranizacja jednej z najpiękniejszych powieści klasycznych dla każdego, bez względu na wiek.
Dla starszej widowni przygotowaliśmy również różnorodny repertuar:
Filmy, których nie było na naszym ekranie:
Thriller „Obraz pożądania” - Oparty na klasycznej powieści noir Charlesa Willeforda „Obraz pożądania” jest poruszającą, ponadczasową opowieścią o niebezpiecznej ambicji, toczącą się wśród idyllicznych krajobrazów północnych Włoch.
Dla wszystkich, którzy lubią się bać, horror „Come Play” - Azhy Robertson wciela się w Olivera, samotnego młodego chłopca, który czuje się inny niż wszyscy. Desperacko szukając przyjaciela, szuka pocieszenia i schronienia w swoim telefonie komórkowym i tablecie.
I gratka dla fanów Maddsa Mikkelsena, jeden przedpremierowy Walentynowy seans. Ten eksperyment to jazda bez trzymanki!
„Na rauszu” - opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka czegoś mocniejszego pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować.
Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu alkoholu we krwi – przez cały dzień, również w pracy…
Oraz przypominamy:
„Małe szczęścia” francuską komedię z Bérénice Bejo, Vincentem Casselem w rolach głównych.
I ostatni film Agnieszki Holland, który m.in. na ubiegłorocznym Berlinanle uznany został ze jeden z najlepszych tytułów festiwalu „Szarlatan”.

Przeczytaj także

2021-04-14 Stand-Up

2021-04-13 Złoty Samorodek 2021

2021-04-01 Życzenia świąteczne

2021-03-26 Złotoryjska Palma Wielkanocna

2021-03-19 KINO AURUM zaprasza w piątek 19 marca!

Nadchodzące wydarzenia